Аура людини і її структура в 2-й книзі В.Шовкошитного

Ви є тут

30.03.2012
Тарас Гладкий

Людина, якою вона себе уявляє – це тільки продукт уяви, а її самість є лиш жертвою цієї ілюзії.

Свідомість помилково вважає, що людина існує окремо від Світу, бо наше Сутнісне Я знаходиться у нашій шишкоподібній залозі і, дивлячись на все, що нас оточує, ми сприймаємо себе відокремлено від зовнішнього Світу.

Ми – частина Світу, який ми сприймаємо, як проявлену реальність у нашій свідомості. Ми – не тільки розум, який за своєю суттю є змістом свідомості, ми – не тіло, бо це тільки транспортний засіб для Духу й Душі.

Ми непідвладні часу і простору, бо є міжпросторовими багатовимірними істотами, які перебувають у точці «тут і тепер». Ми не підвладні будь-яким переживанням, бо все це – елементи нашого навчання.

У цьому Світі немає нічого, що ми могли б назвати своєю власністю – все це спектакль, п’єса, яку ми переживаємо, тому глибоко всередині ми завжди повинні відчувати спокій. Більше 95% нашого єства залишається невидимим і часто невидиму частину називають аура людини або біополе. Людина побудована за принципом «матрьошки», коли йде поступовий перехід від тонкої променистої голограми до щільного фізичного тіла:

аура людини

1-ша «матрьошка» – видиме фізичне тіло, яке складається із величезної кількості клітин. Клітини мають певний термін життя, а потім гинуть або діляться.

2-га «матрьошка» – ефірне плазмове тіло. В ньому знаходиться Енергетичний Близнюк фізичного тіла – Ефірний Двійник. В ефірному тілі розташовані чакри Кундаліні, які являють собою головну енергетичну установку людського організму. Фізичне тіло отримує енергію (прану) через ефірне тіло. Ефірне тіло підтримується та живеться завдяки диханню людини.

3-тя «матрьошка» – астральне (емоційне) тіло – тіло, в якому протікають процеси емоцій та бажань. Астральне тіло чотиримірне. Воно з’єднує зовнішній енергетичний рівень астрального плану з Астральним Близнюком. Емоційне тіло складається із лінії Хара та її 13-ти чакр. Срібна нитка поєднує фізичне, ефірне та астральне тіло і знаходиться в районі серця. Під час сну астральне тіло виходить із фізичного і подорожує у Невимовному.

4-та «матрьошка» – ментальне тіло (тіло свідомості). Це тіло дає вихід на кристалічну сітку розуму, де зберігається карма. Очищення та зміна індивідуальної карми викликає зміни у кристалічній сітці Землі. У стані глибокого сну відбувається вихід ментального тіла. Фізичне, ефірне, астральне та ментальне тіла тимчасові. Вони не складають вічну Душу.

5-та «матрьошка» – духовне тіло (Душа). Від нього утворюється свідомість, яку будують хромосоми, у результаті чого утворюється жива, мисляча істота. Це тіло представляє собою кокон навколо більш низьких енергетичних рівнів. Поживою для тіла душі є вища радість, благодать.

6-та «матрьошка» – каузальне тіло, яке складається із двох енергетичних шарів: Зіркового тіла (Сутнісне Я) та Наддуші (Божественне Я). Сутнісне Я – центр нашої духовної свідомості. Після просвітлення Божественне Я поєднується та зливається із Вищим Я, Астральним Близнюком і Ефірним Двійником. Так людина поєднується з Богом.

7-ма «матрьошка» – Божественне Я (Атман, Наддуша) – остання енергетична оболонка земних втілень. Атман (Божественне Я) представляє собою часточку Абсолюту. Атман і тіло духовного розуму утворюють вічну монаду, яка є однаковою у всіх людей. Це тіло є сховищем результатів розумових та життєвих переживань.

аура людини під час медитації

Книги "Шлях просвітлення", ви можете придбати за допомогою онлайн-замовлення книг і оплатити карткою. Після оплати ми зв'яжемось з вами, щоб уточнити реквізити. За необхідності, ви завжди можете написати в нашу Службу підтримки.

Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вважаєте інформацію корисною, читайте інші рубрики. А ми продовжимо дарувати вам знання і корисну інформацію.

          << ПРО ДУХОВНИЙ ШЛЯХ В 1-ІЙ КНИЗІ              ІНІЦІАЦІЯ АБО КВАНТОВИЙ ПЕРЕХІД В 3-ІЙ КНИЗІ >>

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

В бій за життя ідуть одні "старики". Про дух, що тіло рве до бою...
Сьогодні незвична, але дуже актуальна тема і поговоримо ми про Дух, що тіло рве до бою в контексті фільму "В бій ідуть одні старики" та його режисера Леоніда Бикова, лауреата державної премії УРСР ім...
Про Світ і Антисвіт в сьомій книзі Віктора Шовкошитного
Світ, в якому ми всі живемо, розділений навпіл: на Світ і Антисвіт Давайте разом з вами спробуємо в цьому трохи розібратися, щоб краще розуміти картину світу, бо не тільки предмети, явища, продукти й...
Аура людини і її структура в 2-й книзі В.Шовкошитного
Людина, якою вона себе уявляє – це тільки продукт уяви, а її самість є лиш жертвою цієї ілюзії. Свідомість помилково вважає, що людина існує окремо від Світу, бо наше Сутнісне Я знаходиться у нашій...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment