Тарас Гладкий про себе, про життя, про роботу, про соціоніку

 

Про Життя

Народився 22 липня 1981р., с. Задністрянськ, Галицького р-ну, Івано-Франківської області. Щирий і відданий Україні українець.

Після Бурштинської школи вступив до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ). Факультет «Автоматизації та комп’ютерних наук». Спеціальність: «Автоматизація управління технологічних процесів». Магістр з автоматизації. Лейтенант запасу.

Закінчив аспірантуру за спеціальністю: «Економічна безпека держави».національного інституту проблем міжнародної безпеки Ради національної безпеки і оборони України (НІПМБ РНБОУ), м. Київ.
Працював у нафтогазовій галузі, але не отримував ні радості, ні щастя. Шукав діяльність, щоб давала і гроші, і радість. Потрапила до рук книга «Знайди гармонію в житті» - проковтнув. Відчув і радість, і щастя. Подумавши: якщо визначу свій тип, знайду і своє покликання. І не знав тоді, що воно – в соціоніці. Вдячний Тетяні Педан, що запропонувала навчатися, щоб зміг працювати в цій галузі знань – край необхідній і кожній людині, і суспільству, проблеми якого глибоко мене хвилюють.

Вирішив зробити сучасний сайт, щоб приваблював не тільки інформацією, але й дизайном. І це вдалося! Наш адміністратор кожного разу говорить: «Мій улюблений сайт». Тож нехай дає часточку любові усім людям, а я з новим натхненням робитиму все, щоб люди знаходили своє покликання, свої половинки і мали щасливі долі.

 

Про себе

Відвідував різні майстер-класи і тренінги, бачив, що всі говорять про одне і те ж, дещо з різних позицій, і переконався, що дійсно практичну користь дає саме соціоніка. Важливо не тільки те, чого досягну у діяльності, а те, якою людиною є і буду. Успіх – це особистісний ріст, реалізація свого потенціалу на благо людства і Світу, тож удосконалюю свої вміння і таланти, вимогливо і відповідально ставлюся до себе і до всього, що роблю.

Якось Марина Хмеловська запросила до себе на Казкотерапію. Ніколи не думав, що протягом 20 чи 30 хвилин може народитись така казка, якщо її так можна назвати (подається в оригіналі без виправлень):

 

Казка про моє життя

Сад яблуневий, сад вишневий, сад горобиновий, сад березовий, сад вербовий, сад… сад… Сади… Вони живуть і щодень стають пишнішими, запашнішими, квітучими, вони стають кращими, не конкуруючи між собою, навпаки, підіймають один одного після дощу чи вітру, огортають один одного своїм гіллям і шепочуть чи нашіптують свої молитви, пишуть свою історію, історію своїх братів і сестер по саду, пишуть історію близьких і далеків садів, пишуть історію свого Світу, Безмежного і Вічного, прославляють один одного у Стихіях Всесвіту і творять потужну, життєздатну, життєтворчу і неминуче славну історію Буття.
Їхнє звичне щоденне життя наповнене змістом власного існування, життя наповнене силами власної реалізації, Божественної суті. Вони не загрожують один одному своєю індивідуальністю, не відбирають один в одного живильних соків землі.
З близькими і далекими сусідами вони розмовляють звуками шелестіння, нотами збуджених гілочок… розгалуженим і глибоким корінням вони несуть ці мелодії у віках.
Чи буде життя без саду живого і невмирущого?
Чи буде життя без Молитви, Історії, Довіри, Звуків і Мелодій?

 

Про соціоніку

Стала улюбленою справою. Поглиблюю знання: читаю, відвідую курси Тетяни Педан, Ірини Егліт та інших фахівців. Успішно співпрацюю з веб-студією «Kindrakevich WEB-Agency» (Київ-Львів), але всі зусилля, думки, плани і мрії з соціонікою.

 

Про роботу

Професійна діяльність у соціоніці почалася в 2010 році в практикум-центрі «Соціон». Створив і профінансував цей сайт, займатимусь повноцінним піаром ресурсу і оптимізацією.

Придумав проект: семінар для жінок: «Як знайти свою половику". Впроваджуємо. Брав участь у радіо-передачі Радіо-Єра, де закликав Підприємців користуватися практичними набутками соціоніки та розробками нашого Центру. Планую широке впровадження соціоніки у виробництві, громадських організаціях і політичних партіях, створення рекрутингового агентства на базі соціонічних методів підбору персоналу, проведення різних семінарів і тренінгів, навчати соціоніці у ВНЗ. Прагну, щоб наша робота процвітала, адже вона сприяє оздоровленню суспільства, завдяки соціоніці воно виживе і буде прогресувати у всіх напрямках. Хочу практично втілити набутки соціоніки, щоб дати користь людям, допомагати їм досягти щастя й успіху в житті, допомагати у здійсненні їхніх бажань і надій. Тільки користь оточуючим, чисті і чесні думки і прагнення можуть зробити людей щасливими. Прагну, щоб у житті кожного настала постійна «біла смуга» без усіляких криз.

 

Мрії і плани

«Соціон» – перший крок реалізації заповітної мрії: створити принципово нову школу навчання і виховання духовної еліти нації, де викладатимуться всі сучасні науки і прогресивні духовні течії, відродиться національний дух завдяки філософсько-релігійним знанням предків і сучасників. Соціоніка викладатиметься теоретично і практично з першого і до останнього класу. Тоді наші дочки і сини зможуть стати керманичами, яких справді заслуговує наш народ.

 

Хобі та позапрофесійні інтереси

Туризм, театр, історія, релігія, психологія, психотерапія, езотеричні науки, політика, економіка, книга тощо.

Все життя вчусь у життя і у людей, надаю їм підтримку, розуміння і допомогу.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал