В бій за життя ідуть одні "старики". Про дух, що тіло рве до бою...

Ви є тут

28.11.2015
Тарас Гладкий

Сьогодні незвична, але дуже актуальна тема і поговоримо ми про Дух, що тіло рве до бою в контексті фільму "В бій ідуть одні старики" та його режисера Леоніда Бикова, лауреата державної премії УРСР ім. Т.Г.Шевченка. Ми переконані, що сьогодні як ніколи життя і досвід великого українця, актора і режисера, має привертати увагу кожного, хто рветься в бій за Життя, в бій за Світло і місце під Божим сонечком. 

"В бій ідуть самі старики" - це радянський художній фільм, який знятий, українцем з великим Серцем і любов'ю до життя, Леонідом Биковим, ще в далекому 1973 році. Хоча совєтська цензура довго не пропускала сценарій фільму, але сила духу Бикова перемогла - фільм було знято і "старики" ще й отримали першу премію на 7-му Всесоюзному кінофестивалі в Баку за головну роль.

Фільм можна переглядати і переглядати, але загляньте в очі Бикову і акторам, загляньте у цей прекрасний світ і послухайте чудову українську пісню "Ніч яка місячна..". Бо саме завдяки пісні в бою виростають крила і воїн стає не вразливий. А фільм саме про льотчиків і їхні крила.

Проживіть кожен епізод цього фільму з його акторами і ви відчуєте Дух режисера Леоніда Бикова. Він показав, на що готові були йти воїни, щоб ми з вами бачили сьогодні зоряне небо та відчували на собі тепле і ніжне сонячне проміння. Але для боротьби з ворогом є потужніша "стрілецька зброя" - це Сила наміру і думки людини, яку треба навчитися застосовувати.

Сьогодні саме той час, коли прийшов час робити вибір, а не продовжувати жити звичайним буденним життям і вдавати, що навколо нічого не відбувається. Бо такою позицією ми в Раю на стороні Пекла і всіма своїми силами підтримуємо руйнівні цінності Зла.

Ми маємо чітко усвідомити свій потенціал - дані нам Божественні можливості, прокинутися і нарешті почати жити. Є тільки два Шляхи для людини - в напрямку до Бога і від Бога, жити у резонансі з Землею і Небесами чи залежатимемо від Антисвіту, в якому втрачаємо все святе.

 

Увага! Щоб отримувати вчасно повідомлення на e-mail про усі наші події та наступний річний набір в "Програму підготовки цілісної особистості", заходьте на наш канал і підписуйтеся.

Обов'язково ознайомтеся з безстроковим конкурсом, бо його переможець отримає можливість безкоштовно навчатися в Академії. Приєднуйтесь до конкурсу!

Розкажіть про нас своїм друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вважаєте цю інформацію і нашу роботу корисною. А ми з ще більшим натхненням продовжимо готувати корисний матеріал.

Далі обов'язково ознайомтеся з матеріалом про візуальний метод визначення типу як точний діагностичний інструментарій психолога.

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Ініціація або квантовий стрибок в 3-й книзі Шовкошитного
Деякі особистості можуть бути розсіяними за лінійною шкалою часу, тобто вони втілювалися у різні епохи, включаючи майбутнє. У нелінійному часі усе це відбувається ТЕПЕР і називається розширенням Душі...
Народний цілитель і його цілительство
Вітаю, дорогі друзі! Сьогодні особлива тема, втім як і завжди. Будемо говорити про цілителів і цілительство, щоб вирішити раз і назавжди - це чудо чи реальність. Наше завдання полягає в тому, щоб ви...
Життя, досвід і шлях Віктора Шовкошитного
Шановні друзі, щиро вітаємо вас на сторінках нашого блогу! Ви мабуть помітили як ми з усіх сил намагаємось щодня довести наш сайт до ідеального і зручного вигляду. Все робиться для того, щоб вам було...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment